به گزارش اطمنیان نیوز:رضای مسئول اجرایی دوره توانمند سازی هفته قرآن و عترت با اشاره به هدف اصلی این دوره اظهار داشت: رشد و ارتقای سطح آگاهی‌های موسسات و آشنایی مدیران به بحث‌های بروز جامعه از اهم اهداف ماست.

وی افزود: در این دوره ۵۰ نفر از موسسات کل استان شرکت دارند که در ۱۵ دوره و کلاس بمدت ۳ روز حضور خواهند یافت.

رضایی ادامه داد: آموزش تهیه دفاتر مالیاتی ، مباحث اخلاقی ، فضا سازی برای موسسات ، سواد رسانه‌ایی ، مهارت‌های اداری و …. از عناوین کلاس‌های این دوره می‌باشد.

حجت‌الاسلام داداش زاده در حاشیه مراسم افتتاحیه توانمند سازی مدیران قرآنی در مصاحبه با خبرنگار ستاد خبری گفت: استان آذربایجان‌غربی یک استان با بافت جمعیتی مختلف است و قرآن‌کریم و در پی آن وجود هفته وحدت موجب اتحاد بین مسلمین می‌شود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان در خصوص برگزار هفته قرآن و عترت اظهار داشت: طرح برگزاری این هفته یکی از بهترین طرح‌ها است و بایستی ادارات ذیربط و فرهنگی برنامه‌هایشان را به نحو احسنت اجراء کنند تا مردم نهایت استفاده را ببرند.

وی افزود: اگر در جامعه امروزی قرآنی زندگی کنیم مسلما هیچ مشکلی نخواهیم داشت چرا که کارها را به خداوند واگذار می‌کنیم و او هر چه صلاح و مصلحت ماست برای ما پیش می‌آورد.

داداش زاده ادامه داد: مردم بدانند اگر زندگی خود را بر اساس سبک زندگی اسلامی تنظیم نکنند مسلما دچار مشکل و لغزش‌هایی در زندگی خواهند شد.