به گزارش اطمینان نیوز به نقل از خبرنگار خبرگزاری صداوسیما سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه افزود: متاسفانه سال هاست هر زمان که بازي هاي ما به حاشيه کشانده مي شود راي به نفع حريف صادر مي شود براي اعتراض به اين موضوع خودم با صلاحديد مسئولان باشگاه وارد عمل شدم و به شاگردانم در ۲ بازي اجازه حضور در زمين را ندادم تا به نوعي مسئولان با جديت بيشتري به دنبال احقاق حقمان باشند و در دور برگشت اين اتفاقات به حداقل خود برسد.

وي در خصوص برنامه هاي آماده سازي تيم واليبال شهرداري اروميه گفت: سطح کيفي دور رفت ليگ برتر خيلي بالا و گرفتن امتياز از حريفان کار سختي بود، براي اين که در نيم فصل دوم نتايج بهتري به دست بياوريم به دنبال تقويت بازيکنان هستيم طبق قانون هم مشکلي از نظر تعداد بازيکنان و جذب نيرو نداريم.

سرمربي تيم واليبال شهرداري اروميه در ادامه يادآور شد: اعتراض ما به نحوه تصميم گيري کميته انضباطي و در راس آن علي فرخي بود چون بعد از جلسه کميته انضباطي اعلام کردند که مستندات کامل نيست اما کمتر از ۲۴ ساعت قبل از بازي اعلام شد که فدراسيون راي را به نفع پيکان صادر کرده است و همين موضوع شرايط را براي ما خيلي بد کرد.

خداپرست افزود: اگر مسئولان فدراسيون مي خواستن که ليگ دچار حاشيه نشود مي توانستند راي را بعد از بازي هفته پاياني دور برگشت صادر و ابلاغ کنند. آن ها حتي قبل از بازي ما مقابل پيکان هم برنامه ريزي خوب و دقيق نداشتند و چيدمان داوري شان ايده آل نبود و همين موضوع باعث شد تا آن ها نتوانند در شرايط حساسي که نياز به يک سوت قطعي بود اين اتفاق نيافتد و بازي به حاشيه کشانده شود.